Co włożyć do portfela na prezent?

autor: - września 20, 2019

Uznałaś, że podarowanie portfela to dobry pomysł, ale nie chcesz, by był zupełnie pusty? Oprócz startowej gotówki, którą do niego włożysz, warto pomyśleć o innych gadżetach i akcesoriach. Niektóre z nich będą czysto symboliczne, inne mogą mieć faktyczne zastosowanie w praktyce – to od Ciebie zależy, jaką formę przybiorą ostatecznie. Wybierz produkty, które warto podarować jako prezent razem z portfelem.


Jak powinien wyglądać prezent w postaci portfela?

Wygląd portfela, który chcesz podarować jako prezent, będzie zależał głównie od tego, komu i z jakiej okazji masz go dać. To ważne ze względu na to, że ten, który będzie podobał się dojrzałej kobiecie, może nie przypaść do gustu 14-letniemu chłopcu. Właśnie dlatego decyzję należy podejmować z rozwagą i zawsze brać pod uwagę upodobania fakturowe, tematyczne, jak i kolorystyczne osoby, dla której przygotowywany jest podarunek. Czy portfel jest dobrym pomysłem na prezent? Oczywiście, że tak – w końcu to przedmiot, którego potrzebują wszyscy, nie ma bowiem na świecie osoby, która by z niego nigdy nie korzystała.

Decydując się na portfel jako prezent, warto pamiętać o jego odpowiednim wyglądzie i wykonaniu, dzięki któremu można mieć pewność, że podarunek będzie podobał się świętującemu. Wysokiej jakości skórzany portfel przypadnie do gustu każdemu. To bardzo ważny element zarówno damskiego, jak i męskiego wizerunku – mało kto rusza się bez niego z domu, dlatego tego rodzaju podarunek na pewno okaże się przydatny i skuteczny. Zwróć uwagę na upodobania stylistyczne osoby, dla której przygotowujesz ten prezent, dzięki temu będziesz mieć pewność, upominek będzie się jej podobał.Jakie przedmioty włożyć do portfela na prezent?

Jeśli postanowiłeś podarować komuś portfel na prezent, koniecznie pamiętaj o tym, by nie oddawać go zupełnie pustego. Zawsze lepiej jest włożyć do niego parę przedmiotów i trochę gotówki – tak na dobry start. Istnieje kilka przesądów dotyczących portfela, które mówią o tym, co powinno się do niego włożyć na szczęście. Jedną z pierwszych rzeczy, która przychodzi nam do głowy, jest czterolistna koniczyna. To najbardziej znany symbol szczęścia, o którym wie dosłownie każdy, nie jest jednak łatwo dostępny, ze względu na rzadkość występowania tej niezwykłej mutacji. Właśnie dlatego warto wiedzieć, co jeszcze może przynieść szczęście i zadbać o fundusze znajdujące się w portfelu.


Mówi się, że w portfelu powinno nosić się karpią łuskę, która została jeszcze z wigilijnego stołu  – to właśnie ona ma przynieść bogactwo i uchronić przed kradzieżą portfela oraz innymi nieszczęściami. Jeśli wizja noszenia rybich łusek w portfelu nie wydaje Ci się atrakcyjna, spróbuj wsadzić do niego coś innego, na przykład chińską monetę obwiązaną czerwoną wstążką (symbol szczęścia i pomyślności). W ramach prezentu możesz wsadzić do portfela kartę podarunkową do ulubionego sklepu osoby, dla której go przygotowujesz – to coś, z czego na pewno się ucieszy i skorzysta z chęcią!

Zobacz inne wpisy na blogu

0 komentarze

Podoba Ci się ten wpis? Zostaw po sobie komentarz!


Marcelina Knapik

Uwielbiasz nowinki modowe? Jesteś na bieżąco z najnowszymi trendami modowymi? Doskonale trafiłaś! Passion in the Fashion to stylizacje na co dzień, modne inspiracje i praktyczne poradniki! Czy to najpopularniejszy blog modowo-urodowy?

Sama się przekonaj!